Üstünel Armatür


ÜSTÜNEL ARMATÜR Firması 1976 yılında Osman MEYDANCI tarafından Karaköy’de kurulmuştur. O günden bu güne Faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmüştür. 2001 Yılından sonra Osman Bey’in oğulları Ömer MEYDANCI ve Adem MEYDANCI tarafından yönetilmeye başlanmış firimamız, bir aile şirketi olarak sektörünün en istikrarlı firmalarından biri olmuştur.

Türkiye’nin en ücra köşelerine bile hizmet götürebilen firmamız özellikle Anadolu insanının ve esnafının desteklenmesi konusunda sektörünün en önemli unsurlarından biri olmuştur. 1976 yılından bugüne adeta bir armatür okulu olan firmamızın bünyesinde sayısız işçi görev almış ve bu firma içinde yetişmiş sayısız usta sektörünün referans adamlarından olmuştur. Firamamız İstanbul Ümraniye'de 3000 m2 lik fabrikasıyla faaliyetine devam etmektedir. Türkiye’de armatür sektörünün modernleşmesi, doğaya duyarlılık ve insan güvenliği odaklı üretim anlayışı ve Anadolu medeniyetlerinden esinlendiği estetik bakış açısı ile sektörünün gelişmesindeki kendine ait sorumlulukları fazlasıyla yerine getirmiştir.

Zamanında teslimat ve ürün kalite takip ilkelerini benimseyerek müşteri memnuniyeti konusunda sektörünün en iyi geri dönüşlerini alan firmalardan biri olmuştur. İlkeli finans yönetimi ile bugüne kadar hatasız bir ticari sicil olan firmamızın, üretim gücü ve kalitesinin yanında finansal istikrarı, onu artık dünya üzerinde istenilen ve aranan bir marka haline getirmiştir. 3 kıtaya ihracatı bulunan firmamız, ülkemizin gelişmesinde ve kalkınmasında önemli bir oyuncu olduğunu kendi sektörüne ispat etmiştir.


bayimiz-olun

Bayimiz olun.

Üstünel Armatür ailesine katılmak için iletişim sayfamızda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçin. Size en kısa sürede geri dönüş sağlancaktır.

turkiye

Türkiye ağı

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için Türkiye'nin her yerine hizmet sağlıyor. Her daim güvenle alışveriş yapabileceğiniz ve sistematik bir şekilde çalışma koşullarımız kullanıcılarımıza güven veriyor.